Dnes má svátek Romana - blahopřejeme!

Zdravotní obuv Birkenstock

Nabízíme nejkvalitnější zdravotní obuv na trhu od výrobců Birkenstock a Birki. Zdravotní obuv Birkenstock je značka s tradicí od roku 1774. Veškerá námi nabízená zdravotní obuv je vyrobená v Německu z těch nejkvalitnějších materiálů. Investujte do svého zdraví a přesvědčte se sami, že námi nabízená ortopedická obuv je skutečně to nejlepší pro Vaše zdravé nohy. Módní obuv tak často, jak je nutné, zdravotní obuv Birkenstock a Birki tak často, jak je možné!

 Birkis
 Birkis  
 Birkis
logo

Filozofie zdravotní obuvi Birkis

Birki´s je rodina. Naši zákazníci jsou to, co nás žene kupředu. Kvalita Vyvíjíme a vyrábíme pohodlné sandály a nazouvací obuv ve stylu dřeváků s maximálním pohodlím pro nejvyšší nároky a výhradně v Německu. Naši zákazníci mají právo na kvalitu, inovaci a design. To zajišťujeme neustálým vývojem a trvalými zlepšeními. Volný čas Naše modely vznikají z běžných potřeb a přání našich zákazníků. Běžný den pro nás znamená volný čas a zaměstnání, dobře se...

logo

AAA bez realitky

Prodávejte a pronajímejte své nemovitosti přímo konečným zájemcům bez provize za realitní kanceláře. AAA bez realitky.cz  je  realitní inzertní server zdarma!!! Jednoduché vkládání inzerátů, intuitivní vyhledávání. Zobrazování nemovitostí na mapách. Vložte si vaší firmu do sekce užitečné služby navždy zcela zdarma.

 
Realizace: BP4U SYSTEMS
Copyright of the content © 2008 Marpoint, Všechna práva vyhrazena